try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
ZehirliOk.COM
Sağlık, Huzur, Mutluluk, Aile Ve Evlilik

Chat

CHAT MINDARDIR!

Selam aleyküm Zehirliok.Com/chat/ sayfasina hosgeldiniz..

Bugun chat odasi acip oradan islami hizmet edecegini sanan gaflet icindeki aciz ve bicare insanlar chatten meded ummaya devam ediyorlar.

- Chat odasina giren bir cok kisi tanismak ve karsi cinsden birini bulmak icin giriyor.

- Niyeti evlilik olmasada bir bayan yahut bay oraya girdiginde gayesi kendince mesru buldugu bu pislik ile karsi cinsle sohbet ederek kendini tatmin etmeye calisiyor!!!

- Kasaptan bir parca düser gibi ciger bekleyen kediler gibi chat odasina girerler bir enayi düserde tavlarim misali oralarda dolasiyor.

İnternetin İksirine Kapılıp Uç Noktalara Gidenler.....

ben 7 yildir evliyim kapaliyim kocamda dinin bilen namzinda biri,ama belli sürelerle internetin iksirine kapalip cok uc naktalara gitmek ve benide götürmek istiyor,genelde hayir diyorum ama bazen evet dedigimde oluyor,daha sonra pisman olmasina ragmen uzun bi süre sonra tekrar ayni seyler oluyor,bundan kurtulmanin caresi nedir esime nasil yrdimci olabilirim

************************************************************************************

Cevap:

Facebook Ve Diğer Paylaşım Siteleri Hakkında Bilmediğimiz Gerçekler…

Herkesin kendi hesabına savunduğu ya da müdafaa ettiği facebook ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinde sadece göze, kula hitap eden bir kaç hakikat yoktur. Bir kaç tane güzel paylaşım yoktur. Görünürde güzel görünen materyaller varsa da hakikat cihetinde perde arkasında ve ahlaki, edebi, imani ve İslami bir nazarla bakıldığı ve nazar edildiği zaman bir çok olumsuz ve zararlı unsurların ve çıkmazların olduğu da görülecektir. Herkesin bağımlı olduğu bu paylaşım sitelerinde milleti kumara alıştıran okeyler var.

ALLAHIN VERDİĞİ CANA KIYAMAYANLAR NEDEN ALLAHIN EMANETİ NAMUSLARINA KIYARLAR.

ALLAHIM BENİDE AFFEDERMİ
miray565656 tarafından Salı, 2011-03-22 14:20 tarihinde gönderildi.

bende eşimi aldattım,zina suçunu yaptım.ama eşim çok detaylıca bilmiyor bu konuyu çok ileri gidilmediyse affederim dedi oyle kaldı.
anlatamayacağım kadar pişmanım tövbeler ediyorum namazımı kılıyorum oruç tutuyorum elimden geldiği kadar allahıma yakın olmaya çalışıyorum
geceleri kalkıp ağlıyorum vicdan azapları pişmanlıkların en büyüğünü çekiyorum
kendimi hiç affedilmeyecekmiş gibi görüyorum ve uan hiçbişeye hakkım yokmuş gibi geliyor.

ÇEVRİM İÇİ ÂŞIKLAR VE ÇEVRİM DIŞI EŞLER.

Hayatımızın vazgeçilmeleri arasına giren internet hayatımızın vazgeçilmez olan bir çok şeyleri alıp süpürüp kaçırıp götürdü.

FACEBOOK VE DEĞİŞEN NAMUS ANLAYIŞI..!

İnternetin en gözde siteleri başında insanı zinaya ve günaha sevk eden chat ,oyun,arkadaşlık ve paylaşım siteleri geliyor.Yardımlaşma ve dayanışma hürmet ve merhamet duygusundan yoksun olan batılı insanların kurduğu paylaşım sitelerinde daha çok nedense günahlar boş şeyler paylaşılıyor.Bu paylaşım sitelerinin başında ise dünyada 2 milyardan fazla üyesi bulunan facebok geliyor.Genç bir adamın kurduğu bu paylaşım sitesinde her şeyi paylaşabilirsiniz.Günahını ve boş şeyleri paylaşmayı seven batılı milletlerin geliştirdiği bu siteler sayesinde na

CHAT VE OYUN SİTELERİ ZİNAYA AÇILAN KAPILARDIR.

Sosyal ve içtimai, itikadi ve imani hayatımızı en büyük değerlerinin başında namus ve şeref gelmektedir.

İSLAMİ CHAT TUZAKLARINA DİKKAT!

Başına İslami kelimesi getirerek her şeyi İslamileştirmeye ve o kapıdan rant sağlamaya çalışılan yerlerin başında internet gelmektedir.Bu alemde kimisi sitesinde insanlara ilahi dinletirken öteki taraftan ise sitesine aldığı reklamların getireceği üç kuruşluk kar için ahlak ve haya dışı şeyleri sergilemekten çekinmiyor..Kimisi İslami kelimesi ile evlilik sitesi kurup Müslüman bayan ve erkekleri çiftleştirmeye çalışıyor.Onların sırtından para kazanıyor.Bazısı ise islami chat sitesi kuruyor müslüman erkek ve bayanları o siteye çekerek güya orada

İslamî chat

İnternet, günümüzün "olmazsa olmazı" olarak algılanıyor hemen her çevrede. Sağladığı ucuz, hızlı ve kolay iletişim onu cazip kılan en önemli hususlar. Bu sebeple artık internetin girmediği ev neredeyse kalmadı.

Modernitenin diğer "imkân"ları gibi internetin de "götürü"leri var şüphesiz. Hatta onun yol açtığı zarar-ziyan, diğerlerinden çok daha fazla. Zira denetimden uzak internet kullanımı diğer modern vasıta ve vasatlara göre çok daha mümkün ve yaygın.

Tövbe Orucu Tutanlar Haram Yemezler!

Sayın Tahkik hayli vakittir bu siteyi okurum ve istifade ederim (ederdim) . Sizin sorunlara olaylara vs cevaplarınızdan ötürü ve genele yazıp deşifre olmak istemediğim için buraya yazmak istedim. Cevap vermek yardım etmek istemezseniz sizin takdirinize kalmış. Şu duygu bütün benliğimi sarmış durumda insan yahut ben bu günahı işlediğimden beri birine anlatıp rahatlamak yahut çıkış yolu aramak gibi bir hissiyat içindeyim. Kısaca biliyorum bu konu çoğu defa işlendi ZİNAYA YAKLAŞMAYIN.

Chat Aşkları ve Mağdurları

Chat ortamlarına girmenin kadın ve erkeğe verdiği zararlar had ve hesaba gelmeyecek kadar çoktur.

Seytanin yuvasi olmus!!!!!Chat!!!!!

Merhaba arkadaslar;

Siteyi bitmeyen vijdan azabimi paylasabilecegim akil alabilecegim bir yer ararken buldumm Ins yardiminizi düsüncelerinizi esirgemezssiniz...!

MSN KAPINIZI HERKESE AÇMAYIN!

Cenabı hakkın insana verdiği hayâ ve edep duygusu mahremiyeti iktiza etmiştir. Bu mahremiyet ise hayatımıza belirli sınırlar ve sırlar getirmiştir. İnsanın bedeni mahremiyetinin sırlarını dışarıda elbisesi gizlediği gibi evinde de perdeleri, duvarları ve kapısı muhafaza edip gizler.

MSN Sohbetlerine Niçin Doyum Olmaz?

Dünyada hiçbir şey kararında kalmadığı gibi hiç bir şeyde mükemmel değildir. Hayat lezzet verdiği gibi elemde verebiliyor. Nefis,şeytan,varlık,yokluk,bela ,musibet ve hastalık ile imtihan edilen insan haliyle keder,elem, acı, ayrılık ve kırgınlıklara maaruz kalabiliyor..

Sanal Alemin Yalanları ve Acı Gerçekler !

Sanal alem yalan alem" özdeyişi nihayet bilimsel olarak da olarak doğrulandı. İnsanlar e-posta yazarken ve anlık iletileri kullanırken yada paylaşım sitelerinde ve arkadaşlık sitelerinde arkadaş ve aşık,ararken daha fazla yalan söylüyor.”Yalanın Bini Bir Para” olduğu bu alemler her ne kadar yalan ve dolana dolansa da bu alemlerin mahiyet ve hakikat noktasında acı gerçekleri olduğu unutulmamalıdır.. Bu gerçekler ancak ahlakı ve imani bir sorguyla bakıldığı zaman ortaya çıkar.

Son yorumlar

. . . . . . . . . . . . . . Iste Zehirli Ok'lar . . . . . . . . . . . . .
Alkol · Flört · Porno · Seks · Zina · Göz Zinası · Şehvet · Aşk · Chat · Dans · İftira · Nefis · Medya · Televizyon · Şeytan · Büyü ve Sihir · Cincilik · Fal · Kehanet · AIDS

. . . . . . . . . . . . . . Panzehirler . . . . . . . . . . . . .
Amel · Dua · Namaz · Oruç · Zekat · Evlilik · Eğitim · Hayat · Aile · Gençlik · Kadin · Tesettür · Sevgi · Maneviyat · Ahlak · Bela ve Musibet · Edep · Haya · iffet · Sabır · Tevbe · Şefeaat· Nasihat · RIZIK · Sağlık

Perde arkası · Güvenlik · Haber · Hikaye · Kitap Tavsiyesi · Soru-Cevap · Şiir · Asrı Saadet · Osmanlı

Anket

Chat, forum ya da messenger den tanıştıkların ile sohbetin boyutu ne kadar?:
İçeriği paylaş