try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
ZehirliOk.COM
Sağlık, Huzur, Mutluluk, Aile Ve Evlilik

seyyah84

DÖNÜŞÜ OLMAYAN YOL

Selam tüm iman edenlerin üzerine olsun.

Rabbim günahlarımızın bedelini ebedi aleme bırakmasın inşallah.
3 yıılık doktorum ve emekli imam hatip bir babanın oğluyum.Birkaç yazı yazmıştım siteye.Hani olur ya çareler tükenir, bir bataklığa saplanırsınız ve ramak kalmıştır boğulmaya.İşte öyle bir halde yazıyorum yazımı.

Özetlemezsem belki onlarca sayfa alır yazacaklarım ama bir yerden başlamalıyım.

28 yaşındayım ve 24 yaşına dek edebe, hayaya ve de islama yakışır bir hayat yaşamaya gayret gösterdim.

BİR YARATILMIŞA 'ARTIK' DİYEBİLEN DEĞERLİ MÜMİN KARDEŞİM TAHKİK'E!

Selamun aleykum Alemlerin Rabbi'nin şerefli kulları.Sitenin daimi yazarlarına sonsuz teşekkür ve minneti borç bilirim.Çok büyük hayır ve güzel amellere vesilesiniz vesselam.Gönlünüze,imanınıza zeval vermesin Mevla.

Lakin çok canımı yakan, beni çok üzenorsa bir başlığa değinmeden geçemedim.Biz müslüman isek neden kadınlarımızı, o güzel yaratılmışları ARTIK gibi çok aşağılayıcı bir tabirle anarız? Günahkar, hatalı ve hatta gafil desek bu kadar onur kırıcı olmaz.Flört eden kız ARTIK olmuş.

ZİNA VE TEVBE ( BİR HANÇER YARASI)

Selamun Aleyküm. Sİteyi içinde bulunduğum sıkıntı üzerine tevafuken keşfettim.Ben de islami yaşantısına imrendiğim, çevresince takdir toplayan bir bayanla 3 aydır görüşüyorum. Kendisinden acı bir itiraf işittim yaklaşık 10 gün önce ve benim için çok ağır bir imtihan başladı.19 yaşında büyük bir gafletle o ağır suçu işlemiş. 10 gündür dayanılmaz acılar içindeyim.

Son yorumlar

. . . . . . . . . . . . . . Iste Zehirli Ok'lar . . . . . . . . . . . . .
Alkol · Flört · Porno · Seks · Zina · Göz Zinası · Şehvet · Aşk · Chat · Dans · İftira · Nefis · Medya · Televizyon · Şeytan · Büyü ve Sihir · Cincilik · Fal · Kehanet · AIDS

. . . . . . . . . . . . . . Panzehirler . . . . . . . . . . . . .
Amel · Dua · Namaz · Oruç · Zekat · Evlilik · Eğitim · Hayat · Aile · Gençlik · Kadin · Tesettür · Sevgi · Maneviyat · Ahlak · Bela ve Musibet · Edep · Haya · iffet · Sabır · Tevbe · Şefeaat· Nasihat · RIZIK · Sağlık

Perde arkası · Güvenlik · Haber · Hikaye · Kitap Tavsiyesi · Soru-Cevap · Şiir · Asrı Saadet · Osmanlı

Anket

Chat, forum ya da messenger den tanıştıkların ile sohbetin boyutu ne kadar?:
İçeriği paylaş