try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
ZehirliOk.COM
Sağlık, Huzur, Mutluluk, Aile Ve Evlilik

Archive - 2008 - Yazi

January 1st

aklım karıştı

selam arkadaşlar ve din dostlarım şu anda nişanlıyım kısmet olursa
evleneceğim inşallah eşimle aynı gün veya gece birden fazla ilişkye
girebilirmiyim veya her ilişki sonrası normal abdest alma gereği
duyulurmu beni bu konuda aydınlatırmısınız? selamlar

December 26th

HARAMA NAZAR ETMEKLE AÇILIR ZİNA KAPILARI

İslamda zina haram olduğu gibi zinaya götüren yollarda haram kılınmıştır. Müminleri zinaya götüren yollardan en tehlikelisi ise harama nazardır.harama nazar zina kapılarını açtığı için göz kapısını kapatmakla ancak zinanın yoluna sed çekilmiş olacaktır. Peygamber Efendimiz (s.a.v.) “Gözler de zinâ eder.” Hadisiyle zinanın birinci basamağının göz olduğu söylemektedir. Bu basamak aşıldığı zaman öteki basamaklar kolayca gelir.

"Soğuk ve tipi önce zirveleri vurur"

Olumlu ve müspet davranışların, temsil mevkiinde bulunan insanlar tarafından ortaya konulması, o işin müessiriyeti açısından çok önemlidir.

December 26th

Allah rızası için okuyun kardeşlerim!... (NAMAZ MESELESİ = İMAN MESELESİ)

DİNİN DİREĞİ MÜMİN’ İN MİRACI NAMAZ

Es selamü aleyküm rahmetullahi ve berekatühü değerli mümin kardeşlerim

Sizlere arz etmek istediğim mühim bir iman meselesi var ki o da NAMAZ’dır...

Namaz kurbet’dir. Yani Allaha yaklaştıran ibadetlerin en mühimlerindendir.
Dil ile şehadetten ve kalp ile tasdikten sonra iman meselelerinde ikinci sırada gelir ve amellerin başındadır.

“Namazsız iman kafasız bir vücuda benzer.”

“Namaz dinin direği mümin’in miracıdır.”

December 24th

MÜSTEHCEN WEB SİTELERİ VE GÖZDEN KAÇAN GERÇEKLER

MÜSTEHCEN WEB SİTELERİ VE GÖZDEN KAÇAN GERÇEKLER

December 23rd

İnternet

Hayatımıza Biz Davet Etmeden Giriverdi Selamsız, Sabahsız Ve Aniden Kapıyı Bile Çalmadan Evimize Gelen Misafiri Baş Köşemizde Ağırlamaya Başladık...

Önceleri Korkarak Yaklaştık Zaman İçerisinde O Kadar Alıştık Ki Ve Bu Alışma Sürecinde Gerçekliğimizden Uzaklaşıp Sanal Alemin Pembe Renkli Dünyasına Dalıverdik.

Pembe Renkli Gözlükler Takmamıza Gerek Yok Bu Alemde Sadece Bir Renk Var Ne Yazık Ki O Rengin Adı Pembe.

Hani Hayaller Kurarken Gördüğümüz Renk Var Ya O Renkten Bahsediyorum.

yardım istiyorum ben evli2 çocuk annesiyim

ben daha bekarlığımda olan bir ilişkim vardı ama yanlış birşey yapmadım ama şimdi o insanla tekrar karşılaştım ve görüşmeye başladım ve birkeresinde görüşmeye gittiğimde bana zorla sarıldı ve boşaldığını söyledi o günden beri kendimden nefret etiyim halde hala onu gördüğümde ondan kendimi uzaklaştıramıyorum ve beni hala çok sevdiyini söylüyor ve benim için evlen mediğini biliyorum konuşmaları çok hoşuma gidiyor kendimi alı koyamıyorum görüşmekte istemiyorum din hakkındada çok fazla bilgili biri deyilim o boşalması zina sayılıyormu lüt

December 18th

Temiz eşler temiz toplumda olur.

Bu acip asırda kadınların ve erkeklerin en muzdarip olduğu meselelerin başında temiz, nezih ahlak sahibi bir hayat arkadaşı bulmamak gelmektedir. Nice bulduğunu zannedenlerde bir zaman sonra tozpembe rüyalardan acı kâbuslarla uyanmaktadırlar. Bulduğu kişinin fikren dinen ahlaken zihnen kendine denk gelmediğini anlayınca iş boşanmaya huzursuzluklara mutsuzluklara aldatmalara kadar gidiyor, temiz eşler temiz olmayan eşlerine karşın temiz eş ararken bazen kirleniyorlar, yada temiz eş umuduyla boşanıyorlar yada temiz eş hayalini ahirete bırakarak sabrediyorlar.

December 17th

Flört evlilikleri mutsuzluk ve boşanma getirir.

Dünyada ve ülkemizde inatla uygulanan karma eğitimin acı meyvelerinden birisi de flört ve zina olarak karşımıza çıkmaktadır.... Karma eğitimle karıştırılan iki cinsin etkileşimi yüzünden hem eğitimin kalitesi düşmüş hem de okullarda kız kavgaları ve çekişmeleri yüzünden erkekler arasında ki adavet,kıskançlık,.rekabet,haset yüzünden huzur ve asayiş bozulmuştur.bu eğitimler sayesinde birbiriyle paralellik arz eden flört ve zina kavramları birbirlerine bir nevi pezevenklik etmişlerdir.

December 16th

TEMİZ EŞ SEÇİMİ

Kötü kadınlar ve kötü sözler, kötü erkeklere; kötü erkekler, kötü kadınlara ve kötü sözlere; temiz kadınlar ve temiz kelimeler ise temiz erkeklere; temiz erkekler de temiz kadınlara ve temiz sözlere yakışır. Bu temiz insanlar, o iftiracıların dedikodularından berîdirler, onlara mağfiret, değerli ve büyük bir nasip vardır. (Nur 26)

December 8th

imanı korumak

ESSALAMÜN ALEYKÜM

BİR Müslüman için en büyük felaket imanını kaybetmektir. İmanını kaybeden ebedî, sonsuz bir zarara uğramış olur. İman nasıl kaybedilir?

1. Sözlü veya yazılı olarak İslâm’ın asıllarından, temellerinden, zarurî hükümlerinden birini inkâr etmek. İmanın şartlarını, namazı, orucu, tesettürü, zekatı, haccı inkar eden imanını yitirmiş, küfre sapmış, irtidat etmiş, mürted olmuş olur.

2. İslâm’ın yücelttiği bir değeri, şeyi tahkir eden kişi imanını yitirir.

Kurban bayramı

Herkesin kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim=)))

December 5th

December 1st

merhaba

herkese merhaba ben 20 yaşında bir erkeğim üniversite 1.sınıfta okuyorum lise sonda okuldan bi kızla tanıştım 2 seneden beri konuşuyoruz ve birbirimizi seviyoruz.tam benim aradığım nitelikte dindar bi bayan şimdiye kadar aramızda hiç yakınlaşma elele tutma gibi durumlar olmadı ve olmaması için birbirimizle sözleştik.ikimizde kısmetse okul bittikten bi kaç sene sonra evlenmeyi düşünüyoruz ailelerimizede okul bittikten sonra söylemeyi düşünüyoruz.gerçekten mutlu bi tablo dimi?

November 30th

Defterini Sırtının Arkasından alanlar!...

Defterini Sırtının Arkasından alanlar!...

Amel defteri kimine defteri sağ elinden, kimine sol elden, kimine de sırtının arkasından verilecek

Her kime defteri sırtının arkasından verilecek;
İşte o adam ölümü çağıracak ”Ah ölüm vaktin geldi neredesin gel” diyecek
Yani dünyada ölümden o kadar kaçan, ölümü semtine dahi uğratmayan, ölüm lafından bile üzülen adam diyecek ki “Ah ölüm ne olursun gel”

Ama ölüm nerede... Cehenneme girecek ve orada hiç ölmeyecek ebedi azap görecek

Son yorumlar

. . . . . . . . . . . . . . Iste Zehirli Ok'lar . . . . . . . . . . . . .
Alkol · Flört · Porno · Seks · Zina · Göz Zinası · Şehvet · Aşk · Chat · Dans · İftira · Nefis · Medya · Televizyon · Şeytan · Büyü ve Sihir · Cincilik · Fal · Kehanet · AIDS

. . . . . . . . . . . . . . Panzehirler . . . . . . . . . . . . .
Amel · Dua · Namaz · Oruç · Zekat · Evlilik · Eğitim · Hayat · Aile · Gençlik · Kadin · Tesettür · Sevgi · Maneviyat · Ahlak · Bela ve Musibet · Edep · Haya · iffet · Sabır · Tevbe · Şefeaat· Nasihat · RIZIK · Sağlık

Perde arkası · Güvenlik · Haber · Hikaye · Kitap Tavsiyesi · Soru-Cevap · Şiir · Asrı Saadet · Osmanlı

Anket

Chat, forum ya da messenger den tanıştıkların ile sohbetin boyutu ne kadar?: