try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
ZehirliOk.COM
Sağlık, Huzur, Mutluluk, Aile Ve Evlilik

Archive - 2015

August 7th

Orospuya sponsor olmanın vebali var mıdır

Sadece beş dakikalık cinsel arzu için bir oropuya tonla para vermek ona sponsor olmaktır. Bugün fuhşiyata düşmüş, oropuluk yapan, gençlerin zina etmesine sebeb olanlarla ilgilenmekte vebaldir. Onlara yardımcı olmaya çalışmak, işlerinin görülmesinde aracı olmak. Desteklemek arka çıkmakta çok büyük vebaldir.

August 5th

Şu anki meşguliyetin geleceğini tayin edecek!

Bugün ne ile meşgulsün? Şu an içinde bulunduğun meşguliyet senin beş sene sonra nerede olacağın nasıl bir hayatın olacağını belirleyecektir.

Geleceğinin adımını bugün atıyorsun. Hayatına yön verecek kararı şu an içinde bulunduğun psikolojik durum ve yaptıkların verecek..

bugün içinde bulunduğun durumu geçmişte aldığın kararlar yönvermedi mi? Tıpkı nasıl geçmişte yaptıkların bugününün önünü açtı ise yarınını da bugün belirleyecek..

İnternetten darbe yapanların başka tuzakları

Artık internet gerçeği görmek ve kabul etmek gerekiyor. Bugün dünyada sınırlar kalktı. İnternet üzerinden amerikada oturan bir adam tüm türkiyeye zehrini yayabiliyor. Ya da dünyanın herhangi bir yerinden açacağı yüzlerce türkçe web sitesi ya da sosyal medya ağları üzerinden türk halkını istediği yöne çekebilir.

Bu gerçeği görmek gerekiyor. Sanal sınırlar yeniden çizilmeli. Toplumsal ahlakın çöküşünün önüne geçilmeli.

August 1st

Fuhuş çeteleri internete dadandı

Fuhuş üzerinden para kazananlar internete dadanmış durumda. Fuhuş yaptırabilecekleri kadınlara internetten ulaşmaya çalışıyorlar. Kurdukları web siteleri ve sosyal medya sayfaları üzerinden bu işleri yapmaktalar. Kadınlara ulaşabilecekleri taktiktikler geliştirmişler. Çeşitli maske ve teknikniklerle kadınları bu tuzaklara çekmekteler.

Çok masumane insancıl yollar denemekteler. Tuzaklarına düşürdüklerini daha sonra zorla fuhuşa yönlendirmekteler.

Sapıklar internet üzerinden peydahlanıyor

Son zamanlarda hızla artan sapkınlıklar internet üzerinden yetişiyor. İnternette sapıkları yetiştirmek üzere kurulmuyor yüzlerce hücre evleri (hücre siteler) var.

Tıpkı örümcek gibi önce ağlarını örüyorlar. Daha sonra bir kenara bekleyip tuzaklarına düşecekleri bekliyorlar. Ve işte sonra yavaş yavaş insanlar o ağlara düşmeye başlıyor. Ve insanlar hayal bir edemedikleri sapkınlıklarla tanışmaya başlıyorlar. Zehir zihinlerine enjekte edilirken onlar tıpkı bir uyuşturucu mübtelası gibi artık geri dönüşü imkansız bir yola çıkıyor.

June 22nd

istemden bosalma

orucluyken 18 yas uzeri video izlerken elini kolunu kullanmadan bosalmak orucu bozarmı

Evlilik yasak, seks çağdaşlık

18 yaşına doldurmamış bir kızın evlenmesi yasak. Hatta 18 yaş kücük biri ile evlilik şiddetle eleştirilir. Böyle bir imada bulunan kişi linç edilir. Kimse böyle bir söylemde bulunamaz bile.

Fakat her insanda cinsel istek arzu ve iç güdü 18 yaş sonrası ortaya çıkmazki. Ergenliğe 18 yaşında girilir diye bendensel bir kural yok ki. Birileri tutturmuş 18 de 18. belki 20sinde hala cinsel soğukluk yaşıyor olabilir. Ya da 15 yaşında yoğun bir cinsel istek içinde olabilir..

April 13th

Kapalı kadın ile evlenirken dikkat edilmesi gerekenler

Evlilik sürecinde eşinin kapalı olmasını isteyen gençlerin dikkat etmesi gereken hususlar.

1. Ne zaman kapandı?

Kaç yaşında iken kapandı, kaç yıldır kapalı.

2. Nasıl kapanmış?

Kapanmasına neden olan etkenler. Kapanma noktasına gelen süreç. Kendi isteği ile mi, arkadaş çevresinin tavsiyesi ile mi, ailesinin etkisi ile mi..

3. Günlük hayatı nasıl geçiyor?

April 10th

Başörtüsünü bir araç olarak kullanmayınız!

Başörtüsü dinin emirlerinden sadece bir tanesi. Başörtüsü sihirli bir değnek değildir. Onu taktığınız an tüm dünyanın değişmiyor. Sadece bir değişime adım atmış oluyorsunuz.

Başörtüsünü işlediğiniz günahları kamufle etmek için araç olarak kullanmayınız. Eğer takıyorsanız o başörtüsünü hakkını veriniz mutlaka.

April 9th

Evli bir kadını aldatmaya iten şeytanın vesveseleri

Evli bir kadın eşini neden aldatıyor? Bir kadını aldatmaya iten nedenler nelerdir. Dinimizde zina olarak tarif edilen gayri meşru ilişkiyi tetikleyen etkenler.

İşte sonucu aldatma ile biten şeytanın kullandığı en önemli silahlarından bazıları. Şeytanın vesvese çeşitleri:

1. İlgisizlik, sevgisizlik ve yalnızlık

Erkeğin kadına ilgisiz olması, sevgisini göstermemesi aldatmayı tetikleyen etkenlerden birisidir.

Eşinin yoğun çalışmaları, şehir dışı seyahatleri, kadının sürekli yalnız kalması gibi etkenler.

March 11th

yardım

yazıların silinmesiyle ilgili bilgisi olan var mı acaba?

yardım

yazıların silinmesiyle ilgili bilgisi olan var mı acaba?

Son yorumlar

. . . . . . . . . . . . . . Iste Zehirli Ok'lar . . . . . . . . . . . . .
Alkol · Flört · Porno · Seks · Zina · Göz Zinası · Şehvet · Aşk · Chat · Dans · İftira · Nefis · Medya · Televizyon · Şeytan · Büyü ve Sihir · Cincilik · Fal · Kehanet · AIDS

. . . . . . . . . . . . . . Panzehirler . . . . . . . . . . . . .
Amel · Dua · Namaz · Oruç · Zekat · Evlilik · Eğitim · Hayat · Aile · Gençlik · Kadin · Tesettür · Sevgi · Maneviyat · Ahlak · Bela ve Musibet · Edep · Haya · iffet · Sabır · Tevbe · Şefeaat· Nasihat · RIZIK · Sağlık

Perde arkası · Güvenlik · Haber · Hikaye · Kitap Tavsiyesi · Soru-Cevap · Şiir · Asrı Saadet · Osmanlı

Anket

Chat, forum ya da messenger den tanıştıkların ile sohbetin boyutu ne kadar?: