Archive - Kas 2008

Tarih

November 30th

Defterini Sırtının Arkasından alanlar!...

Defterini Sırtının Arkasından alanlar!...

Amel defteri kimine defteri sağ elinden, kimine sol elden, kimine de sırtının arkasından verilecek

Her kime defteri sırtının arkasından verilecek;
İşte o adam ölümü çağıracak ”Ah ölüm vaktin geldi neredesin gel” diyecek
Yani dünyada ölümden o kadar kaçan, ölümü semtine dahi uğratmayan, ölüm lafından bile üzülen adam diyecek ki “Ah ölüm ne olursun gel”

Ama ölüm nerede... Cehenneme girecek ve orada hiç ölmeyecek ebedi azap görecek

Allmanyda Ahlaksızlığın Boyutları

Anaokulunda çıplak ders!
Duisburg'daki Walsum Villa Kunterbunt çocuk yuvasında çırılçıplak soyularak bir odaya alınan çocuklara cinsellik dersi verildi.

Bir çocuğun ailesine, "Biz okulda soyunduk, kızlara cinsel organımızı gösterdik" demesi üzerine skandal ortaya çıkarken, aileler uygulamayı sert şekilde eleştirdi.

November 29th

November 27th

Sİze bir Panzehir daha!

Arkadaşlar kesinlikle reklam yapmak gibi bir niyetim yok. Faydalı bir İcat.
Allah rızası için çok güzel bir filtre programı var Tavsiyemdir Chat illeitndende, Zararlı Sitelerdende bu program vasıtası ile korunmalısınız.

k9 web protection yazılımını size bir ilaç olarak panzehir olarak önermek istedim. bu yazılım adından da anlaşılacağı üzere size zararlı olan siteleri filtrelemek için kullanılıyor.

November 26th

dikkat!

Kardeşlerim dikkat ediyor musunuz!

Konusunda cinsellik olan bi yazının hiti 21 bin küsür oluyorda
konusu haya olan yazının hiti 3 bin küsürlerde kalıyor.

Burada suçlayacak birini aramadım ama duruma bakılırsa
suçlanacak o kadar kişi var ki!

dikkat ediyormusunuz insanın ,şeytanın tuzaklarına karşı ne kadar zayıf kaldığına.
hepsi cahillikten kaynaklanıyor suçladığım
sizler değilsiniz gerçekten kendimde suçlu olabilirim sizde olabilirsiniz,

Fakat günümüz insanının beynini cinsellikle yıkamışlar malesef.

namaz üzerine dair bir açıklama

Allah-u Teala kendine yönelmek isteyen ve yönelen kullarına merhamet nazarıyla bakması ümidiyle.[Arınan ve Rabbinin adını anıp, namaz kılan kimse mutlaka kurtuluşa erer.(1)]

Namazın öncelikle yerine gelmesi için abdestlerin doğru olması lazım.İsraf etmeden çeşmeyi sürekli değilde aradabi açarak,uzuvları ovalayarak,mümkünse konuşmadan ve dünyevi şeyleri düşünmeden (aynı şey gusülde de gerekli) almak gerekir.

November 24th

Hayatını bir öpmeye,bir hatıraya, bir ışığa, bir kelimeye, bir taneciğe, bir işarete, ; hapsedip boğanlar.!!!

İnsan kendisini tanısın, tanımasın; her yönüyle düşünce derinliği olan bir varlıktır. Yaşadığı hiçbir hâtırayı gerçekte unutmaz. Tattığı hiçbir acının, kederin ve elemin izini hâfıza arşivinden silemez. Tattığı hiçbir lezzetin hâtırasını dimağından çıkaramaz. İnsan ne geçmişini unutabilir; ne geleceğe dayalı ümit ve emellerinden vazgeçebilir. Bazan lâf olsun diye söylenmiş bir tek kelime, ona, geçmişinde iz bırakan bir hâtıra sayfasını açar ve öyle bir manyetik alan meydana getirir ki, insan âdetâ aynı olayı tekrar yaşar.

Eleştiri ve açıklama

Ben 2 yıla yakındır bu sitede yazılar yazıyorum.böyle günahların kitleler gruplar ve devletin eliyle geldiği ,imanların dinlerin iffetlerin yağmalatıldığı ve küfrün ve şirkin dalaletlerin hücumları karşısında biçare kalan insanlara Kuran ve sünnetin iplerini ve can simitlerini atma gayreti içerisindeki bu siteyi ehli sünnet çizgisinden dolayı tercih ettim.Site yöneticilerini tanımam bilmem hangi meslek ve meşrepte gittiklerini de bilmem.bu siteyle alakam sadece yazı yazmaktan ibarettir.yazıları yazmak için teşriki mesai ederken başka işlerimi hep askıya

November 22nd

Çıkmaz yoldayım yardım edin?

Çıkmaz yoldayım yardım edin
Benimde zamanında çok iyi bi arkadaşım vardı..
okuldan kendime dost edindiğim bi arkadaşım erkek erkeğe çok iyi anlaşırdık..
Kızkardeşi vardı nasıl olduysa zamanla kardeşine aşık oldum okadar güzeldiki gözlerimi ondan alamıyordum.

Manevi durumu itibariyle öyle aşık olacak , kızlardan etkilenecek bir tip bile değildim nasıl oldu bende anlamadım derken.
Arkadaşıma kardeşiyle evlenmek istediğimi,benim için ve kardeşi için bunun hayırlı olacağını söyledim.Aramız biraz

November 21st

Chat denilen İblis...

s.a.
bu chat denilen iblis benim ailemi dağıttı...eşimi "allah" ile aldattılar..kanına girdiler...ve çıkılmaz yolların içine girdi..ne kadar çırpınsamda kurtaramadım..ve yuvam yıkıldı..Rabbim, Chat e girip .. evli .. bekar bacılarımıza sarkan ve onları "Allah" ile kandıran "Allah" ile akıllarını boyayıp "Allah" ile onları büyüleyip kanını emen, önce "Allah" kelamı ile yaklaşıp sonrasında asıl maksadını ortaya çıkaran fakat artık dönülmez yollara sokan ve yuvasından eden zalimlerden cümle ümmeti müslümanları korusun inşaallah...

November 17th

"Tarihî Tekerrürler Devr-i Dâimi Aralığına Bağlı Bir Uzun Temenni"

Varlığı canlarımızın cânı, nûru gözlerimizin ziyası Yüce Rabbimiz’e, üzerimizdeki lütufları adedince hamd ve şükür, gönüllerimize aşk u heyecan salan, gözlerimize ışıklar çalan, bizleri ebedler ülkesine hazırlayan Efendimiz Hazreti Muhammed Mustafa’ya da hasenâtı sayısınca salât ü selam ediyor, küfrün ve küfranın başını alıp yürüdüğü, her yanda zalimlerin hay-huyunun duyulduğu, ar damarı çatlamış, utanma hissini yitirmiş din, diyanet ve insanlık düşmanlarının ellerini, kollarını sallayarak sokaklarda dolaştığı şu ifritten dö

November 6th

Chat, 21 yıllık evliliği yıktı

MANİSA'da yerel bir gazetenin sahibi olan İsmail Aydoğan, 21 yıl önce evlendiği 2 çocuk annesi eşi Sevda Aydoğan'ın internette ‘chat’leştiği bir erkekle kendisini aldattığını öne sürerek boşanma davası açtı. Aydoğan, eşinden boşanmak için 100 bin YTL isterken, iddiaları reddeden ev kadını Aydoğan dava açıp eşinden 20 bin YTL tazminat istedi.

Son yorumlar

. . . . . . . . . . . . . . Iste Zehirli Ok'lar . . . . . . . . . . . . .
Alkol · Flört · Porno · Seks · Zina · Göz Zinası · Şehvet · Aşk · Chat · Dans · İftira · Nefis · Medya · Televizyon · Şeytan · Büyü ve Sihir · Cincilik · Fal · Kehanet · AIDS

. . . . . . . . . . . . . . Panzehirler . . . . . . . . . . . . .
Amel · Dua · Namaz · Oruç · Zekat · Evlilik · Eğitim · Hayat · Aile · Gençlik · Kadin · Tesettür · Sevgi · Maneviyat · Ahlak · Bela ve Musibet · Edep · Haya · iffet · Sabır · Tevbe · Şefeaat· Nasihat · RIZIK · Sağlık

Perde arkası · Güvenlik · Haber · Hikaye · Kitap Tavsiyesi · Soru-Cevap · Şiir · Asrı Saadet · Osmanlı

Anket

Chat, forum ya da messenger den tanıştıkların ile sohbetin boyutu ne kadar?: